Hakkımızda

     Yıldız Otomasyon olarak sektörde 2000 yılından bu yana hizmet vermekte ve otomatik kapı ve kepenk sistemlerinde olan başarılarımız ile adımızdan söz ettirmeye devam etmekteyiz. Tüm ürünlerimiz TSE ve ISO belgeleri ile garanti altına alınmış olup, dayanıklı malzeme ile kaliteli işçiliği kullanımınıza sunmaktayız. Otomatik kapı ve kepenk sistemleri ile ilgili teknolojiyi yakından takip etmekte ve hem satış hem de satış sonrası hizmetlerimizle kullanımınıza sunmaktayız. Güvenlik, kolay kullanım ve görselliği bir arada sunan otomatik kapı ve kepenk sistemleri ile sizlerde arzu ettiğiniz başarı ve sonuçlara ulaşıyor olacaksınız. Sizlerden aldığımız dönüşler ile kalitemizi ve ürün yelpazemizi geliştirmeye devam etmekteyiz .

Misyonumuz

     

 “Kaliteli ürün, montaj ve satış sonrası hizmetleriyle, müşterilerine ve iş ortaklarına güven vermek; sektörün gelişimine katkı sağlamak.”

Vizyonumuz

   

  “Ulusal ve uluslararası pazarda, kaliteli ürünleri, montaj ekipleri ve satış sonrası hizmetleriyle sektöründe Türkiye’nin öncü kuruluşu olmak.” Yıldız Otomasyon olarak otomatik kepenk ve panjur sistemleri,Fotosel Kapılar,Geçiş Kontrol Sistemleri … alanında deneyimli ve konusunda uzman kadromuz ile endüstriyel tesislerden toplu ulaşım tesislerine, tekstil ve giyim firmalarından, market, restoran, garaj ve kültür merkezlerine kadar uzanan geniş bir yelpazede müşteri ihtiyaç ve taleplerine cevap verebilecek şekilde Güçlü ve Bilgili Satış ve Teknik kadrolarımızla siz değerli müşterlerimize hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizi yeni teknolojilerle sürekli olarak geliştirmekte ve müşterilerimize kaliteli çözümler üretmeyi hedeflemekteyiz..